ВИЖТЕ ПОИМЕННО СЪСТАВА НА НОВИЯ ОБЩИНСКИ СЪВЕТ В БУРГАС!

Вече са ясни имената на новите общински съветници, които ще
управляват Бургас през мандат 2015-2019 година
Данните са окончателни, с отчетените преференции 

В новия Общински съвет в Бургас ГЕРБ ще има 29 съветници, БСП – 5, НФСБ – 4, Реформаторски блок – 4, СЕК – 3, АБВ – 2, ДПС – 2, Солидарност – 1, БДЦ – 1.

В новия Общински съвет в Бургас ГЕРБ ще има 29 съветници, БСП – 5, НФСБ – 4, Реформаторски блок – 4, СЕК – 3, АБВ – 2, ДПС – 2, Солидарност – 1, БДЦ – 1.
Вижте състава на новия Общински съвет по имена, съобразно окончателните данни на Общинска избирателна комисия и отчетените преференции за всеки от кандидатите:

1. Димитър Христов Христов – БДЦ

2. Ангел Димитров Божидаров – НФСБ
3. Кристина Вескова Лазарова – НФСБ
4. Бойко Георгиев Миразчийски – НФСБ
5. Георги Дражев Атанасов -НФСБ

6. Антон Боянов Коджабашев -АБВ
7. Тодор Димитров Ангелов – АБВ

8. Шерафет Асан Мехмед – ДПС
9. Йордан Красимиров Козаров – ДПС

10. Димитър Илиев Людиев – ГЕРБ
11. Антон Пенев Берданков -ГЕРБ
12. Димчо Грудев Грудев – ГЕРБ
13. Пеньо Николов Мечков – ГЕРБ
14. Веселин Матеев Пренеров – ГЕРБ
15. Галя Стоянова Василева – ГЕРБ
16. Стефан Кънев Колев – ГЕРБ
17. Панайот Василев Жечков – ГЕРБ
18. Красимира Семова Маркович – ГЕРБ
19. Калчо Станков Белов – ГЕРБ
20. Станислав Райков Андреев – ГЕРБ
21. Георги Петров Дракалиев – ГЕРБ
22. Виолета Маркова Илиева – ГЕРБ
23. Диян Вълков Димов – ГЕРБ
24. Антонио Христов Душепеев – ГЕРБ
25. Тина Михова Писарова – ГЕРБ
26. Карамфилка Апостолова Апостолова – ГЕРБ
27. Живко Жеков Иванов – ГЕРБ
28. Лиляна Стоянова Драгоева – ГЕРБ
29. Николай Иванов Иванов – ГЕРБ
30. Тодор Атанасов Колев – ГЕРБ
31. Калояна Живкова Петкова – ГЕРБ
32. Димитринка Иванова Буланова-Митрева – ГЕРБ
33. Петя Красимирова Гънева – ГЕРБ
34. Костантин Йорданов Луков – ГЕРБ
35. Димитър Георгиев Георгиев – ГЕРБ
36. Бойчо Стоянов Георгиев – ГЕРБ
37. Юлиян Станков Станков – ГЕРБ
38. Румен Руменов Ангелов – ГЕРБ

39. Николай Асенов Тишев – БСП
40. Стоян Иванов Колев – БСП
41. Кирил Йорданов Петков – БСП
42. Евгений Николов Мосинов – БСП
43. Бенчо Георгиев Бенчев – БСП

44. Константин Живков Бачийски – СЕК
45. Георги Василев Манев – СЕК
46. Кирил Кирилов Начев – СЕК

47. Петко Тодоров Стамболиев – Солидарност

48. Георги Митев Митев – Реформаторски блок
49. Живко Иванов Табаков – Реформаторски блок
50. Тошко Добрев Иванов – Реформаторски блок
51. Станимир Димитров Апостолов – Реформаторски бло

Коментарите са изключени.